Spawanie laserowe

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i posiadanym nowoczesnym mobilnym
systemom laserowym, wykonujemy kompleksowo precyzyjne usługi spawania, napawania,
hartowania, znakowania i grawerowania w ramach napraw lub modyfikacji form wtryskowych,
ciśnieniowych, wykrojników itp., oraz innych narzędzi.

Zapewniamy kompleksową usługę - od spawania, przez obróbkę (szlifowanie, polerowanie)
po grawerowanie.

Zalety spawania laserowego:

Miejscowe precyzyjne napawanie dowolnej grubości, twardości nawet powyżej 56 HRC. Odpowiedni dobór
materiałów zapewnia uzyskania jednolitego połączenia spoiny z materiałem bazowym (bez wad). W większości
przypadków miejsce naprawy po obróbce jest niezauważalne. Napawanie wszelkich dostępnych stali narzędziowych, stopów aluminum, tytanu, brązów i miedzi. Napawanie nie tylko małych lecz również dużych form, praktycznie bez ograniczeń gabarytowych i wagowych.

12

 


Precyzyjna, opłacalna produkcja

Osiąganie silnych, wizualnie nieskazitelnych szwów jest coraz ważniejsze w wielu procesach produkcyjnych. Systemy laserowego spawania które oferujemy zapewniają precyzję i wydajność wymaganą w zastosowaniach przemysłowych na dużą skalę. Co więcej, zapewniamy całą gamę urządzeń, z których firmy każdej wielkości mogą wybrać system, który najlepiej odpowiada ich wymaganiom. W swojej ofercie posiadamy zarówno mobilne jak i stacjonarne systemy spawania laserowego, które zapewniają najwyższą jakość, niezależnie od tego czy wymagane są do pracy z metalami czy tworzywami sztucznymi. Mniejsze firmy i te wymagające mobilności mogą wybrać laser o kompaktowej, przenośnej konstrukcji – EVO MOBILE. Do wykonywania mniejszych form i średniej wielkości – LRS EVO, natomiast HTS MOBILE to z kolei mobilne rozwiązanie stworzone do obsługi wszystkiego. Od małych do dużych projektów.

Bez względu na to który laser wybierzesz, możesz liczyć na wyjątkową jakość. Każdy z nich posiada specjalne funkcje ułatwiające pracę. Kompaktowy PICCOLASER, na przykład, jest małą, bardzo mobilną jednostką, która idealnie nadaje się dla jubilerów, złotników i techników dentystycznych. ROBOLASER natomiast to jeden z najbardziej wszechstronnych i elastycznych systemów mogący poszczycić się wysoką trwałością i precyzją z funkcjami spawania, cięcia, hartowania i napawania.

Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu. Informacje zamieszczone na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies w Państwa przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.