Grawerowanie laserowe

Systemy do grawerowania
Elastyczne, zautomatyzowane i dostosowywane do potrzeb grawerki laserowe od OR Laser.

Technologia laserowa jest niezbędna dla każdego, kto ceni wydajność i elastyczność w procesie znakowania i grawerowania. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń do grawerowania laserowego procesy produkcyjne można szybko zautomatyzować, a nasze urządzenia można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Grawerki laserowe z naszej oferty spełniają wymagania kontroli jakości dużych firm przemysłowych. Dopracowane systemy laserowego grawerowania od OR Laser umożliwiają profesjonalną produkcję, bez względu na zakres i branżę. Dzięki elastycznej, sterowanej komputerowo obsłudze praktycznie nie ma ograniczeń technicznych co do formy i zawartości zastosowanego znakowania.

Grawerki od OR Laser zapewniają właściwe rozwiązanie dla każdego procesu i gwarantują wysoką jakość wyników dla szerokiego spektrum zastosowań. W zależności od zapotrzebowań mamy do wyboru mobilną i kompaktową lub stacjonarną grawerkę laserową. Każda z nich oferuje określony zestaw wyspecjalizowanych funkcji, umożliwiając wybór tej, która najlepiej dostosuje się do potrzeb klienta. Jeśli interesują nas wyłącznie małe projekty wykonane z wysoką precyzją wybór pada na MAG COMPACT. Przy pracy z metalami, tworzywami sztucznymi, szkłem, drewnem, ceramiką i materiałami organicznymi na mniejszą skalę polecamy MAG BOX. ORLAS PORTAL natomiast to połączenie intuicyjnego projektu i dużej ilości funkcji.


GRAWEROWANIE LASEROWE - SYSTEMY

Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu. Informacje zamieszczone na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies w Państwa przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.