USŁUGI

Zapewniamy usługi laserowego spawania i grawerowania form.
Wykonujemy logotypy, oznaczenia, tabelki etc. w stali, miedzi, aluminium i graficie. Posiadamy nowoczesne mobilne systemy laserowe pozwalające na pracę bez ograniczeń wagowych i gabarytowych obrabianych elementów.

Zalety spawania laserowego:

  • Miejscowe precyzyjne napawanie dowolnej grubości, twardości nawet powyżej 56 HRC
  • Odpowiedni dobór materiałów zapewnia uzyskanie jednolitego połączenia spoiny z materiałem bazowym
  • W większości przypadków miejsce naprawy po obróbce jest niezauważaln
  • Napawanie wszelkich dostępnych stali narzędziowych, stopów aluminium, tytanu, brązów i miedzi
  • Napawanie nie tylko małych lecz również dużych form, praktycznie bez ograniczeń gabarytowych i wagowych.
  • Modyfikacje i zmiany oznaczeń poprzez spawanie, obróbkę i grawerowanie laserowe elementów form dowolnej wielkości i wagi.

Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi w branży firmami narzędziowymi, zdobyliśmy doświadczenie, zapewniające świadczenie usług na najwyższym poziomie. Sprostamy każdemu wyzwaniu, a nasz mobilny serwis zapewni komfort pracy w przypadku gdy gabaryty formy przekroczą możliwości dostarczenia jej do nas. Zapewniamy kompleksową usługę od spawana przez obróbkę po grawerowanie.

Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu. Informacje zamieszczone na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies w Państwa przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.