SPRZEDAŻ

 

W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości sprzęt do laserowego spawania i grawerowania, oraz wszelkie potrzebne akcesoria co zapewni pracę na wysokim poziomie dostosowaną do konkretnych potrzeb. Ponadto oferujemy szkolenia z zakresu spawania i polerowania form, a także mobilny serwis w przypadku form powyżej 1 tony.

Laserowe stacje robocze od OR Laser- Idealnie zaprojektowane do Twoich potrzeb

Systemy spawania laserowego są obecnie wykorzystywane w wielu dziedzinach, aby wydajnie, ekonomicznie i bez kontaktowo tworzyć wysokiej jakości spoinę. Daję one świetne rezultaty charakteryzujące się nieskazitelnymi szwami w metalowych płytach, elementach z tworzyw sztucznych, biżuterii, a nawet elementach budowlanych.
Urządzenia do spawania laserowego dostępne dostępne z naszej oferty, spełniają wszystkie te wymagania, a jednocześnie umożliwiają elastyczną pracę. Są zatem idealne do praktycznie każdego zadania produkcyjnego.

Posiadamy na sprzedaż dwa systemy do grawerowania laserowego: LaserMarker Cab oraz
LaserMarker Flex wraz z oprogramowaniem.
Są niedużymi, niedrogimi oraz wielofunkcyjnymi urządzeniami. Systemy te świetnie nadają się do
wykonywania różnych prac grawerskich, obróbki materiałów.

 

                                   11

Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu. Informacje zamieszczone na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies w Państwa przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.