SERWIS

W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości sprzęt do laserowego spawania i grawerowania, oraz wszelkie potrzebne akcesoria co zapewni pracę na wysokim poziomie dostosowaną do konkretnych potrzeb. Ponadto oferujemy szkolenia z zakresu spawania i polerowania form, a także mobilny serwis w przypadku form powyżej 1 tony.

Technika laserowa pozwala na niespotykaną przy innych technikach spawania precyzję. Obróbka detalu po napawaniu laserowym jest tańsza i dużo mniej czasochłonna. Jedną z najważniejszych zalet techniki spawania laserowego jest znikomy wpływ termiczny na detal, spoina jest wolna od wad, a struktura materiału poza jej obszarem jest praktycznie nie naruszona co jest bardzo przydatne w przypadku napawania małych elementów. To technologia, która pozwala na spawanie praktycznie wszystkich stosowanych przy budowie form i narzędzi materiałów. Spawarki laserowe od OR laser z naszej oferty to urządzenia stworzone przez doświadczonych spawaczy laserowych, którzy doskonale znają problematykę napraw form. To proste i praktyczne urządzenia zapewniające pracę na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziecie zarówno mobilne jak i stacjonarne urządzenia. Posiadając własny, dostosowany do potrzeb laser, to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Zapewnimy szkolenie, wsparcie techniczne, podzielimy się naszym doświadczeniem. Oferujemy serwis zakupionego u nas sprzętu.

Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu. Informacje zamieszczone na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies w Państwa przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.