LRS EVO

Efektywność z klasą

Najważniejsze cechy

  • Duża elastyczność
  • Dwie osie Z
  • Zmotoryzowane osie X/Y oraz posuw osi Z
  • Funkcja uczenia się (Teach in)
  • Udźwig stołu roboczego do 350kg
  • Kompaktowa konstrukcja
  • Prosta obsługa poprzez ekran dotykowy
  • Kompatybilny z podajnikiem proszku i dyszą proszkową
  • Kompatybilny z oprogramowaniem CAD/CAM Orlas Suite

Dokumenty do pobrania


Efficient with substance

LRS Evo - Dokument 2


LRS Evo - Tabela

Osiąga wiele i prosi o mało

Inspiracje naszych klientów i kilka lat rozwoju doprowadziły do całkowitej przebudowy systemu spawania laserowego LRS EVO. Rezultatem jest mobilny system spawalniczy, wyznaczający nowe standardy dla otwartych stacji roboczych. Oprócz czytelnych funkcji operacyjnych, zaprojektowanych z myślą o praktyce, szeroka gama innowacji wspomaga proces półautomatyczny.

Charakterystyka produktu

Ergonomia bez kompromisów

System laserowy LRS EVO został stworzony, aby zaspokoić wysokie wymagania stawianie przy produkcji narzędzi i form, a także w innych gałęziach przemysłu. Dzięki temu systemowi żadne zadania nie zostaną pominięte. W procesie spawania zarówno małych jak i średnich rozmiarów form, bogate wyposażenie może zwiększyć możliwości spawania zarówno dla prostych jak i złożonych zadań. Przy projektowaniu tego systemu przywiązywaliśmy ogromną wagę do łatwości obsługi, ergonomii efektywności.

Opcja: Sterowanie z ORLAS Suite
Modułowe oprogramowanie CAD/CAM ORLAS SUITE z OR Laser zostało stworzone do planowania prawie wszystkich rodzajów obróbki laserowej: znakowania, grawerowania, cięcia, spawania, napawania drutem i proszkiem.

Jest to pierwsze i jedyne kompleksowe oprogramowanie dla przemysłowych aplikacji laserowych, które jest w stanie odczytywać i przetwarzać różne formaty plików i kontrolować wszystkie systemy laserowe.
ORLAS SUITE doskonale nadaje się do wspierania i planowania strategii produkcji. Oprogramowanie obsługuje najpopularniejsze formaty plików CAD 3D, w tym STEP i IGES. System świetnie sprawdza się również jako narzędzie do klasycznych zadań spawalniczych oraz znakowania, a także napawania laserowego na bazie proszku (także do nakładania wielu warstw).

Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu. Informacje zamieszczone na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies w Państwa przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.