LASER CAB

Uniwersalny system laserowy

Najważniejsze cechy:

 • X/Y i dwie osie Z
 • Ekran dotykowy dla nastawy parametrów
 • Oś Z stołu do wagi 250kg
 • Możliwość ładowania detali dźwigiem
 • Klasa 1 lasera
 • Zintegrowany system wyciągowy oparów
 • Duży wybór akcesoriów i rozszerzeń
 • Oprogramowanie dla automatyzacji procesów spawania (opcja)
 • Kompatybilny z podajnikiem proszku i dyszą proszkową
 • Kompatybilny z oprogramowaniem CAD/CAM Orlas Suite

Dokumenty do pobrania


The universal laser solution

Lase Cab - Dokument 1


Laser CAB - Tabela

Klasa 1 lasera

Stacja obróbki laserowej LASERCAB jest przeznaczona do obróbki elementów precyzyjnych przez spawanie i napawanie laserowe. Za pomocą zmotoryzowanego ekspandera można zmieniać średnicę wiązki lasera nawet podczas pracy systemu.
Spawarka LASER CAB została doskonale przygotowana pod kątem wydajności i mocy do napawania zarówno typowych stopów stali używanych przy budowie form i narzędzi jak również aluminium, brązu czy też tytanu.
Dzięki otwieranej obudowie można również większe elementy bezpiecznie ustawić w urządzeniu przy pomocy dźwigu. Maksymalna ładowność to 250kg.Brak filmów

Charakterystyka produktu

Intuicyjna obsługa za pomocą ekranu dotykowego

Wszystkie parametry i zapisane dane stacji laserowej LASERCAB można obsługiwać za pośrednictwem ekranu dotykowego LILLY-BOARD. Wszystkie ważne funkcje można przywołać zaledwie kilkoma kliknięciami. Dodatkowo wstępnie zdefiniowane dane można zapisać w dowolnym momencie i korzystać z nich podczas dalszych operacji spawania.

Wyświetlacz LILLY-BOARD jest podzielony na 3 okna i umożliwia szybką nawigację po oprogramowaniu. W oknie stanu wyświetlane są wszystkie najważniejsze informacje, okno parametrów pokazuje wszystkie aktualne parametry systemu lub parametry spawania i umożliwia ich zmianę bezpośrednio podczas spawania.
Precyzyjnie stworzone oprogramowanie posiada szeroki zakres funkcjonalnych plików DXF, które mogą być załadowane do programu.

Bezpieczny i ergonomiczny
System LASERCAB jest laserem klasy 1, którego zamknięta konstrukcja zapewnia bezpieczne użytkowanie nawet w miejscach nieprzeznaczonych i nieprzygotowanych do tego typu prac. Dzięki otwieranej klapie ochronnej systemu LASERCAB, również większe elementy można bezpiecznie ustawić w urządzeniu używając dźwigu. LASERCAB posiada odpowiednią moc i wydajność do napawania zarówno typowych stali narzędziowych jak i aluminium, brązu czy tytanu.

Elementy systemu 

 1. chłodzenie, 
 2. zmotoryzowany stolik X/Y, 
 3. podajnik drutu (opcja), 
 4. expander promienia, 
 5. rezonator,
 6. ekran dotykowy, 
 7. joystick, 
 8. jednostka zasilająca

Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu. Informacje zamieszczone na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies w Państwa przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.