IQ LASER

Nowy wymiar napraw
Szybki i ekonomiczny: Spawanie naprawcze od ręki

Najważniejsze cechy

  • Ręczny Laser DPL (źródło diodowe)
  • 15 x efektywniejszy
  • Chłodzenie powietrzem
  • Intuicyjna obsługa poprzez ekran dotykowy
  • Wbudowany czujnik ruchu 
  • Prowadnice (opcja)
  • Kompaktowy, do ręki gotowy do pracy

Dokumenty do pobrania


A new way of repairing

IQ Laser - Dokument 2


IQ Laser - Tabela

Gotowy do pracy w każdym czasie i każdym miejscu

IQ Laser to nowatorskie rozwiązanie stworzone specjalnie do przeprowadzania punktowych napraw na miejscu (od ręki) np. na wtryskarce. 5-cio metrowy przewód światłowodowy pozwala na dotarcie do każdego miejsca w dużych elementach formy, narzędzia czy maszyny.
Również precyzyjne części jak turbiny, detale medyczne, walce itp. można naprawić w łatwy i szybki sposób. IQ Laserem można bezproblemowo obrabiać praktycznie każdy materiał: aluminium, stal, stopy miedzi. System wyposażony jest w duży 10” wyświetlacz dotykowy, zapewniający doskonały podgląd i gwarantujący pewniejsze i precyzyjniejsze spawanie.

Charakterystyka produktu

Elastyczność się opłaca

Z IQ Laser, OR Laser prezentuje system spawania laserowego, ustanawiający nowe standardy w spawaniu naprawczym. Doświadczenie zdobyte przez naszych klientów w połączeniu z kilkuletnimi badaniami i rozwojem przyczyniło się do stworzenia tego przenośnego systemu laserowego.

Laser IQ jest kompaktowy, szybko gotowy do pracy, precyzyjny a przede wszystkim łączy w sobie najwyższe wymagania techniczne z praktyczną łatwością obsługi i umożliwia spawanie naprawcze "na miejscu".

Oszczędzaj czas i pieniądze
OR Laser zawsze był idealnym rozwiązaniem dla szukających efektywności ekonomicznej i elastyczności w produkcji form i narzędzi. IQ Laser jest kompletnym, gotowym do akcji, rozwiązaniem, mogącym przynieść olbrzymie oszczędności każdemu przedsiębiorcy. Dzięki możliwości naprawy narzędzia w miejscu jego pracy (np. na wtryskarce) można uniknąć wysokich kosztów transportu i strat związanych z długimi przestojami na produkcji.
Z IQ Laser oszczędzasz czas i pieniądze.

Obsługa za pomocą ekranu dotykowego
Obsługa poprzez 10-cio calowy ekran dotykowy daje możliwość dostępu do wszystkich parametrów i niezliczonych opcji, które mogą być zapisywane i przechowywane bezpośrednio w pamięci. Zachowane dane mogą być przywołane w dowolnym momencie.

Innowacyjny podgląd procesu
Zintegrowana z głowicą laserową kamera, pozwala śledzić postępy spawania w czasie rzeczywistym. System posiada również wbudowany czujnik ruchu, z którego pomocą można wyrównać niewielkie obroty pistoletu laserowego wokół osi optycznej.
Nawet kiedy pistolet podczas spawania jest lekko obracany, spawacz widzi zawsze prosty obraz na ekranie, mogąc całkowicie skoncentrować się na spawaniu.

Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu. Informacje zamieszczone na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies w Państwa przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.